Струмичките одбојкари ШАМПИОНИ на Македонија

ДРНКА.МК: Одбојкарите на Струмица Никоб се закитија со 10 тата Шампионска титула откако по трет пат славеа против Борец од Велес

20230426_200133-696x392
20230426_200153-696x392
20230426_200202-696x392
20230426_195225-696x392